Αήττητοι Πρωταθλητές από… άλλο γαλαξία!

90’+4 Τέλος του αγώνα, ο ΠΑΟΚ κατακτά αήττητος και το φετινό πρωτάθλημα των ομάδων Κ19!

90’+3 Συμπληρώθηκαν τα τρία λεπτά των καθυστερήσεων…

90’+1 ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! 3-3! Ο Σμυρλής κέρδισε πέναλτι, το εκτέλεσε εύστοχα ο ίδιος και δίνει το δικαίωμα στον Δικέφαλο να κερδίσει αήττητος ΚΑΙ το φετινό πρωτάθλημα!

90΄ Συμπληρώθηκε η κανονική διάρκεια του αγώνα, ο ΠΑΟΚ εξακολουθεί να χάνει με 3-2.

79΄ ΓΚΟΛ! Τρίτο γκολ για τον Παναθηναϊκό με τον Βολάκη, κόντρα στη ροή του αγώνα. 2-3 το σκορ, ο ΠΑΟΚ έχει δέκα λεπτά συν τις καθυστερήσεις για να κατακτήσει αήττητος το πρωτάθλημα!

72΄ Ο Δικέφαλος εξακολουθεί να είναι κυρίαρχος στον αγωνιστικό χώρο, ωστόσο δεν έχει καταφέρει ακόμα να πετύχει τρίτο γκολ…

47′ ΓΚΟΛ! Ο ΠΑΟΚ βρίσκει την ισοφάριση! Είμαστε πλέον στο 2-2! Σκόρερ ο Τσοπούρογλου!

ΕΝΑΡΞΗ Β’ ΜΕΡΟΥΣ

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 1-2 με τρία γκολ που ήρθαν από ισάριθμες κεφαλιές…

44′ ΓΚΟΛ! Ο ΠΑΟΚ μειώνει με κεφαλιά σε 1-2 πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Σκόρερ ο Κουλιεράκης.

39′ ΓΚΟΛ! Ο Παναθηναϊκός αξιοποιεί ένα ακόμα κόρνερ (το 5ο του στο ματς) και με κεφαλιά έρχεται το 0-2. Σκόρερ ο Νταμπίζας

31΄Ο Δικέφαλος συνεχίζει να πιέζει και να ψάχνει τον δρόμο για την ισοφάριση

22′ Ο Παναθηναϊκός κέρδισε το δεύτερό του κόρνερ, χωρίς να καταφέρει να απειλήσει, με το 0-1 να παραμένει

12′ Ο ΠΑΟΚ πιέζει στην προσπάθεια για άμεση απάντηση

9′  ΓΚΟΛ! Ο Παναθηναϊκός ανοίγει το σκορ με κεφαλιά μετά από κόρνερ και προηγείται με 0-1. Σκόρερ ο Σιδεράς

11:52 Η αναμέτρηση ξεκίνησε…

ΠΑΟΚ: Μοναστηρλής, Κουλιεράκης, Παναγιώτου, Τασιούρας, Αβεντισιάν, Καραμπέρης, Γρόσδης, Κουτεντάκης, Τσοπούρογλου, Σμύρλης, Σπυράκος

11:30 Η αναμέτρηση καθυστερεί καθώς το μποτιλιάρισμα στο δρόμο προς Χαλκιδική επηρέασε την άφιξη των δυο ομάδων

Η αυλαία του πρωταθλήματος των ομάδων Κ19 πέφτει για τον ΠΑΟΚ με την αναμέτρηση  με αντίπαλο τον Παναθηναϊκό