Ακόμη ένα αήττητο πρωτάθλημα (Κ19)

Για την 13η και τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος υποδομών των ομάδων Κ19, ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΟΚ αναδείχθηκε ισόπαλος 3-3 με τον Παναθηναϊκό παραμένοντας αήττητος για 85 παιχνίδια…

Σύντομα περισσότερα …

Τέλος στη Σουρωτή, με τον ΠΑΟΚ να κατακτά άλλο ένα αήττητο πρωτάθλημα (Κ19)

93ο λεπτό: Άλλη μια κίτρινη κάρτα σε παίκτη μας, η 4η συνολικά

90ό λεπτό: Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ σε ανατροπή του Σμυρλή, το εκτέλεσε ο ίδιος και 3-3

79ο λεπτό: 2-3 με κεφαλιά του Βολάκη. Όλα τα γκολ της αθηναϊκής ομάδας σημειώθηκαν με κεφαλιές!

78ο λεπτό: 3η κίτρινη σε παίκτη μας

70ό λεπτό: Παραμένει το 2-2 με τον ΠΑΟΚ να ψάχνει το γκολ και τον Παναθηναϊκό να είναι επικίνδυνος στην κόντρα

56ο λεπτό: Ψάχνει την ανατροπή ο ΠΑΟΚ, υπάρχει πολύς χρόνος ακόμη

13- 8 οι τελικές μέχρι στιγμής με την κατοχή να είναι στο 60-40

48ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ και 2-2 για τον ΠΑΟΚ, με γκολ του Τσοπούρογλου που εκμεταλλεύτηκε απόκρουση του τερματοφύλακα μετά από σουτ του Σμυρλή

12:51 Ξεκίνησε η επανάληψη

E4zIVFYXEAI8PQG?format=jpg&name=small

Ημίχρονο

5 λεπτά οι καθυστερήσεις

41ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ και 1-2 ο ΠΑΟΚ με τον Κουλιεράκη (κεφαλιά)

40ό λεπτό: 0-2 και πάλι με κεφαλιά του Νταμποίζα αυτή τη φορά

15ο λεπτό: Μετά το σε βάρος του γκολ ο ΠΑΟΚ έχει ανέβει μέτρα στο γήπεδο και ψάχνει την ισοφάριση

10ο λεπτό: 0-1 οι φιλοξενούμενοι με κεφαλιά του Σιδερά

11:48 To παιχνίδι ξεκίνησε με καθυστέρηση 18 λεπτών, καθώς η μεγάλη κίνηση προς Χαλκιδική, επηρέασε την άφιξη των ομάδων

Η σύνθεση του ΠΑΟΚ: Μονάστηρλής, Κουλιεράκης, Παναγιώτου, Τασιούρας, Αβεντισιάν, Καραμπέρης, Γρόσδης, Κουτεντάκης, Τσοπούρογλου, Σμυρλής, Σπυράκος

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 26 Ιουνίου 2021 13:43

Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν δικαίωμα να σχολιάσουν.