Διεθνείς: Ποιοι γύρισαν, ποιους περιμένει μέχρι την Τετάρτη

Η Super League 2 γνωστοποίησε το πρόγραμμα των δυο επόμενων αγωνιστικών, με τον ΠΑΟΚ να αντιμετωπίζει τον Ηρακλή για την 3η αγωνιστική και τη Βέροια τέσσερις ημέρες αργότερα. Αναλυτικά:

3η αγωνιστική

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021 (15:00)
Π.Κ. Ρέντη, Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Β΄ – Α.Ε.Λ.
Δημοτικό Σερρών, Πανσερραϊκός – Α.Ο. Τρίκαλα
Καυτανζόγλειο, Π.Ο. Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β΄

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Βέροιας, Ν.Π.Σ. Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου
Μακεδονικού, Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου
Δημοτικό Καρδίτσας, Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
Α΄ΔΑΚ Κατερίνης, Πιερικός – Α.Ο. Καβάλα
Ξάνθη Arena, Α.Ο. Ξάνθη – Θεσπρωτός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Αιγάλεω, Αιγάλεω – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Δημοτικό Λιβαδειάς, Λεβαδειακός – Χανιά
Δ.Α.Κ. Γάλλου, Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη
Δημοτικό Καισαριανής, Κηφισιά – Εργοτέλης
Δημοτικό Σπάτων, ΑΕΚ Β’ – Καραϊσκάκης Αρτας
Δημοτικό Παραλίας, Καλαμάτα – Παναθηναϊκός Β΄

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021 (18:00)
Παγκρήτιο, Ηρόδοτος – Α.Π.Σ. Ζάκυνθος

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Ρόδου, Ρόδος – Διαγόρας
Ρεπό: Καλλιθέα

4η αγωνιστική

Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 24.11.2021 (15:00)
Ανθή Καραγιάννη, Καβάλα – Α.Ο. Ξάνθη
Δημοτικό Αριδαίας, Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός
Πανθεσσαλικό, Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νεάπολης Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
Μακεδονικού, Π.Α.Ο.Κ. Β΄- Ν.Π.Σ. Βέροια
Δημοτικό Τρικάλων, Α.Ο. Τρίκαλα – Π.Ο. Τρίγλια
Αλκαζάρ, Α.Ε.Λ. – Πανσερραϊκός
Φιλιππούπολης, Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Β’
Ρεπό: Θεσπρωτός

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Αγίων Αναργύρων, Καραϊσκάκης Αρτας- Καλαμάτα
Παγκρήτιο Στάδιο, Εργοτέλης – Α.Ε.Κ. Β΄
Δημοτικό Σπάρτης, Αστέρας Βλαχιώτη – Κηφισιά
Δημοτικό Ρόδου, Διαγόρας – Επισκοπή
Δημοτικό Περιβολίων, Χανιά – Ρόδος
Δημοτικό Ζακύνθου, Α.Π.Σ Ζάκυνθος – Λεβαδειακός
Βουζουνεράκειο Στάδιο, Ο.Φ. Ιεράπετρας – ΠΑΣΑ Ηρόδοτος
Δημοτικό Πανιωνίου Γ.Σ.Σ., Καλλιθέα – Αιγάλεω
Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’

Πηγή

Αφήστε μια απάντηση