Λευκή ισοπαλία με κακή εμφάνιση (Κ19)

Για την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος των ομάδων Κ19 της Super League, o ΠΑΟΚ έμεινε στο 0-0 με την αντίστοιχη του ΠΑΣ Γιάννινα …

Σύντομα περισσότερα …

……………………………..

Θυμηθείτε την εξέλιξη της αναμέτρησης

Τέλος

85ο λεπτό: Βγήκαν Σμυρλής, Κιτσάκης και μπήκαν Σπυριδόπουλος, Μπάμπουρας

80ό λεπτό: Μεγάλη χαμένη ευκαιρία με τον Κούτσια να σουτάρει και η μπάλα να αποκρούεται σε κόρνερ!

77ο λεπτό: Κωττάς στη θέση του Σινανάι

75ο λεπτό: Πιέζει ο ΠΑΟΚ στα τελευταία λεπτά

67ο λεπτό: Κόκκινη για τον ΠΑΣ για σκληρό φάουλ στον Ζϊλο

64ο λεπτό: Κίτρινη στον Γκούμα

61ο λεπτό: Φάουλ για τους φιλοξενούμενους σε καλή θέση, άουτ η μπάλα

60ό λεπτό: Μπήκαν Γκούμας, Βαρέλα στη θέση του Ρούμιαντσεβ, Σπυράκου

57ο λεπτό: Τετ α τετ ο Κούτσιας μετά από συνδυασμό με συμπαίκτη του, απέκρουσε ο τερματοφύλακας

50ό λεπτό: Ευκαιρία για τον ΠΑΣ μετά από λάθος παίκτη μας, που έδωσε τη δυνατότητα στους φιλοξενούμενους να γίνουν απειλητικοί!

17:37 Ξεκίνησε η επανάληψη

Ημίχρονο, με το σκορ στο 0-0 και τον ΠΑΟΚ να μην απειλεί, έχοντας για την ώρα ανούσια κατοχή…

43ο λεπτό: Κίτρινη σε παίκτη του ΠΑΣ

31ο λεπτό: Κίτρινη στον Σμυρλή

24ο λεπτό: Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε καλή θέση, πέρασε ανεκμετάλλευτο

15ο λεπτό: Έχει την κατοχή τη μπάλας ο ΠΑΟΚ, αλλά ο ΠΑΣ δείχνει επικίνδυνος στην κόντρα!

12ο λεπτό: Παράλληλη σέντρα του Δαρέλα, δε βρήκε την μπάλα κάποιος παίκτης μας

11o λεπτό: Συνδυασμός Τσίκου, Σμυρλή, χαμένο τετ α τετ από τον τελευταίο!

16:32 Το παιχνίδι ξεκίνησε με τον ΠΑΟΚ στη σέντρα

Η σύνθεση του ΠΑΟΚ: Μοναστηρλής, Κιτσάκης (85′ Μπάμπουρας), Τασιούρας, Ζίλος, Σινανάι (77′ Κωττάς), Τσίκος, Ρούμιαντσεβ (60′ Γκούμας), Δαρέλας, Σπυράκος (60′ Βαρέλα), Κούτσιας, Σμυρλής (85′ Σπυριδόπουλος)

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 12 Σεπτεμβρίου 2021 18:27

Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν δικαίωμα να σχολιάσουν.