ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης 1-1 (live)

Για την 8η αγωνιστική της Super League, o ΠΑΟΚ υποδέχεται στην Τούμπα τον Απόλλωνα Σμύρνης …

17ο λεπτό: Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε καλή θέση. Το εκτέλεσε ο Μπίσεσβαρ, απέκρουσε ο Κότσαρης

15ο λεπτό: 1-1 Ο Παμλίδης προλαβε με κεφαλιά τον Πασχαλάκη και σκοραρε

3ο λεπτό: Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ σε ανατροπή του Τέιλορ. To εκτέλεσε δύο λεπτά αργότερα ο Σβαμπ και 1-0

To παιχνίδι ξεκίνησε με τον ΠΑΟΚ στη σέντρα

Οι συνθέσεις:

ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης, Τέιλορ, Βαρέλα, Μιχαηλίδης, Βιεϊρίνια, Σβαμπ, Καντουρί, Αουγκούστο, Ζίβκοβιτς, Μπίσεσβαρ, Σφιντέρσκι. Αναπληρωματικοί: Ζίβκοβιτς, Ροντρίγκο, Μιχάι, Κρέσπο, Εσίτι, Κούρτιτς, Κωνσταντέλιας, Μουργκ, Άκπομ.

Απόλλων: Κότσαρης, Μπαξεβανίδης, Τουτουαρίμα, Φατιόν, Λισγάρας, Ντομίνγκες, Κάστρο, Παμλίδης, Μαρτίνες, Τσιλούλης, Ιωαννίδης. Αναπλωρωματικοί: Βέρχουλστ, Βιτλής, Ντεντάκης, Ματέι, Κραγιόπουλος, Παπαγεωργίου, Ντάουντα, Σαχλί, Λα Πάρα

………………………..

Το pregame της αναμέτρησης

18:20 Έχουν φτάσει στο γήπεδο οι αποστολές των δύο ομάδων και οι παίκτες έκαναν την καθιερωμένη αναγνωριστική βόλτα στον αγωνιστικό χώρο

Ανοικτή μετά από πολύ καιρό η θύρα 4!

hdW4qUEc4X98awgXaEOLMWhUwpwjisS4Lmr5kPva

H σύνθεση του ΠΑΟΚ

11 apolon

18:42 Ξεκίνησαν ζέσταμα οι τερματοφύλακες των φιλοξενούμενων, ακολούθησαν τρία λεπτά αργότερα οι Πασχαλάκης, Ζίβκοβιτς

18:56 Και οι υπόλοιποι παίκτες των δύο ομάδων πάτησαν το χορτάρι της Τούμπας ξεκινώντας προθέρμανση