ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης 3-0 (Κ19 live)

Στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος υποδομών των ομάδων Κ19 της Super League, o ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης …

E3rDLpfXEAESZam?format=jpg&name=large

53ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ και 3-0 για τον ΠΑΟΚ με σκόρερ τον Γιαξή με κοντινό πλασέ

12:35 Ξεκίνησε η επανάληψη με τον Αστέρα στη σέντρα …

E3q J7aXoAAgawN?format=jpg&name=large

Ημίχρονο χωρίς καθυστερήσεις, με τον ΠΑΟΚ να είναι μπροστά στο σκορ με 2-0. 6-2 οι τελικές στο ματς

33ο λεπτό: Έχει ισορροπήσει το παιχνίδι ο Αστέρας στα τελευταία λεπτά, εγκαταλείποντας την αμυντική τακτική

E3q5R24XwAEkLkG?format=jpg&name=large

24ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ και 2-0 για τον ΠΑΟΚ. Σκόρερ ο Κούτσιας μετά από μπαλιά του Κουτεντάκη

23ο λεπτό: Στα μισά του ημιχρόνου η κατοχή είναι 70-30 υπέρ του ΠΑΟΚ

14ο λεπτό: Οι φιλοξενούμενοι απείλησαν για πρώτη φορά στο ματς, με το σουτ που επιχειρήθηκε να περνάει άουτ

E3q2zRAXMAITpIA?format=jpg&name=large

13ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ μετά από εξαιρετική ατομική ενέργεια του Κούτσια και ιδανικό τελείωμα

10ο λεπτό: Το ταμπούρι των φιλοξενούμενων συνεχίζεται με τον ΠΑΟΚ να ψάχνει διαδρόμους προς την εστία της πελοποννησιακής ομάδας

6ο λεπτό: Ανεκμετάλλευτο και το 3ο κόρνερ των παικτών του Στέλιου Μαλεζά

5ο λεπτό: Πιέζει ο ΠΑΟΚ από το ξεκίνημα της αναμέτρησης