ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα 0-1 (live)

Για την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League, o ΠΑΟΚ υποδέχεται στην Τούμπα τον ΠΑΣ Γιάννινα …

86ο λεπτό: 0-1 ο ΠΑΣ με τον Κόντε, δώρο του Ζίβκοβιτς το γκολ, συμμέτοχος και ο Κρέσπο

81ο λεπτό: Κίτρινη στον Σβαμπ

73ο λεπτό: Μπήκαν Άκπομ και Σίντκλεϊ και βγήκαν Μουργκ και Βιεϊρινια

64ο λεπτό: Κίτρινη στον Βιεϊρίνια για μαρκάρισμα στον Περέα και φάουλ για τον ΠΑΣ λίγο έξω από την περιοχή μας, χωρίς συνέχεια η φάση

61ο λεπτό: Μιτρίτσα και Κούρτιτς στις θέσεις των Καγκάβα και Ντόουγκλας

60ό λεπτό: Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Καγκάβα που από κοντά δεν μπόρεσε να σκοράρει

58ο λεπτό: Μετά από προσπάθεια του Μπίσεσβαρ, ο Σφιντέρσκι σούταρε, η μπάλα κόντραρε στον Κάργα και πέρασε κόρνερ

46ο λεπτό: Σουτ του Μουργκ, μπλόκαρε ο Λοντίγκιν

Ξεκίνησε η επανάληψη, χωρίς αλλαγές οι ομάδες

Ημίχρονο

45’+2′: Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ με τον Ζίβκοβιτς να σταματάει τον Σνάιντερ, μετά από τραγικό λάθος του Τέιλορ η φάση!

45’+1′: Κίτρινη στον Πίρσμαν

2 λεπτά οι καθυστερήσεις

40ό λεπτό: Ο Λοντίγκιν μπλόκαρε το σουτ του Σφιντέρσκι

33ο λεπτό: Κίτρινη στον Εραμούσπε για πολύ σκληρό φάουλ στον Βιεϊρίνια

27ο λεπτό: Σουτ του Ντόουγκλας από καλή θέση, άουτ η μπάλα

23ο λεπτό: Ο Σάλιακας πάνω στη γραμμή απέκρουσε την κεφαλιά του Σβαμπ με τον τερματοφύλακα εξουδετερωμένο!

22ο λεπτό: Σουτ του Ντόουγκλας, κόρνερ η μπάλα

20ό λεπτό: Ψάχνει λύσεις ο ΠΑΟΚ απέναντι στην άμυνα του ΠΑΣ

9ο λεπτό: Μπαλιά του Σβαμπ στην πλάτη της άμυνας, για λίγο δεν πρόλαβε να την κοντρολάρει ο Καγκάβα

4ο λεπτό: Γύρισμα του Μπίσεσβαρ, σουτ του Σφιντέρσκι άουτ