Φιλικό διπλό χωρίς να ικανοποιήσει

Σε φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας ενόψει των επίσημων υποχρεώσεών του, ο ΠΑΟΚ κέρδισε 0-1 στη Βέροια, με σκόρερ τον Καγκάβα …

Σύντομα περισσότερα …

Τέλος

88ο λεπτό: Συνεργασία Μπίσεσβαρ – Άκπομ, το πλασέ του τελευταίου από πλάγια θέση, αποκρούστηκε από τον τερματοφύλακα

80ό λεπτό: Μεγάλη επέμβαση του Ζίβκοβιτς με το πόδι σε κεφαλιά του Γαβριηλίδη

75ο λεπτό: Σουτ του Βιεϊρίνια άουτ

73ο λεπτό: Βιεϊρίνια στη θέση του Καγκάβα

72ο λεπτό: Σουτ του Μπλέτσα άουτ

68ο λεπτό: Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ σε ανατροπή του Μπίσεσβαρ από τον Τσιμόπουλο. Το εκτέλεσε ο Καγκάβα και 0-1

67ο λεπτό: Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, όταν μετά από προσπάθεια του Μουργκ, ο Καγκάβα σούταρε πάνω στον Σκόνδρα

65ο λεπτό: Καλή φάση για τον ΠΑΟΚ, με τον Μουργκ από καλή θέση να σουτάρει άουτ!

60ό λεπτό: Μπίσεσβαρ στη θέση του Μιτρίτσα και την ίδια στιγμή η Βέροια κάνει οχτώ αλλαγές!

E dA5izXIAkS Cw?format=jpg&name=large

56ο λεπτό: Σουτ του Φοφανά, άουτ η μπάλα

53ο λεπτό: Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε καλή θέση, το εκτέλεσε ο Σίντκλεϊ, η μπάλα βρήκε σε αμυντικό και πέρασε κόρνερ

46ο λεπτό: Βγήκαν Βαρέλα και Κρέσπο, μπήκαν Γιαξής και Ζίλος

Ξεκίνησε η επανάληψη …

Ημίχρονο στη Βέροια με το σκορ στο 0-0.

41ο λεπτό: Ανέβηκε μέτρα στα τελευταία λεπτά η Βέροια

27ο λεπτό: Ανεκμετάλλευτο πέρασε ένα ακόμη φάουλ που κέρδισε ο ΠΑΟΚ, το εκτέλεσε ο Μουργκ, με τον Άκπομ να μην μπορεί να πάρει την κεφαλιά

Παραμένει το 0-0 στα μισά του πρώτου ημιχρόνου